De groepsleiding

Dankzij deze drie heren blijft de onze groep vlot draaien. Ze staan klaar voor al je grote of kleine vragen.

Voor al je algemene vragen kan je steeds bij hen terecht met een mailtje via groepsleiding@gummarusolv.be

Aparte Sitta

Groepsleiding

Ferre Cauwenberg, bereikbaar via sitta@gummarusolv.be of 0489/57.15.37

Schrandere Sagittarius

Groepsleiding | Groepsadministratie

Alexander Janssens, bereikbaar via sagittarius@gummarusolv.be of 0485/48.50.52

Nuchtere Saterhoen

Groepsleiding

Liam Kidd, bereikbaar via saterhoen@gummarusolv.be of 0485/00.88.52

De leiding

Je kan de leiding van elke tak via een eigen takmailadres bereiken, handig voor als je bijvoorbeeld vragen hebt over een activiteit. De mail komt dan bij alle leiders van die tak terecht.

kapoenen@gummarusolv.be

welpen@gummarusolv.be

jongverkenners@gummarusolv.be

verkenners@gummarusolv.be

Onze lokalen en verhuur

Je kan ons bijna elke zondag vinden in of gewoonweg je brieven t.a.v. Scouts Sint-Gummarus opsturen naar Kerkhoflei 41, 2800 Mechelen

Vragen over verhuur van ons lokaal kan je binnenkort stellen aan verhuur@gummarusolv.be. Momenteel zijn we aan het verbouwen, zodat we binnenkort in spiksplinternieuwe lokalen kunnen spelen. Ondertussen spelen we waar scouts zich het meeste thuisvoelen, buiten in ‘t groen en kunnen we onze lokalen dus niet verhuren.

Materiaalploeg

Vragen over materiaal en de verhuur daarvan kan je stellen aan onze materiaalploeg via materiaalploeg@gummarusolv.be.

Bankrekening

De scoutsrekening wordt graag gecontacteerd. Lidgeld en kampgeld schrijf je over op het onderstaande rekeningnummer. Gelieve altijd een mededeling te gebruiken met vermelding van naam en tak van het lid, zo loopt onze administratie een stuk vlotter.

BE26 1043 6336 0229
Mededeling: <lidgeld of kampgeld> - <naam> - <tak> 

vzw Gummarus OLV

Vzw Gummarus OLV ondersteunt de werking van onze scouts én Gidsen OLV (de meisjesscouts met wie we onze scoutslokalen delen). Je kan de vzw bereiken met een mailtje naar vzw@gummarusolv.be.

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Blijf je graag op de hoogte van al onze evenementen en kasacties? Dan kan je hier inschrijven op onze nieuwsbrief. Zo heb je alle informatie om nog eens langs te komen of de scouts te steunen.

Sociale media

Neem eens een kijkje op onze sociale media. Je vindt er van alles en nog wat over onze avonturen.