Welpen

Bij de welpen zitten alle leden van het 3de, 4de en 5de studiejaar.

Mocht je zoon niet aanwezig kunnen zijn op de vergadering dan is het altijd leuk als er op voorhand verwittigd wordt. Je kan alle welpenleiding eenvoudig bereiken met één mailtje naar welpen@gummarusolv.be.

De wet

Een welp is moedig en houdt vol,

Een welp volgt de oude wolf.

De belofte

Op mijn erewoord beloof ik mijn best te doen tegenover God, Kerk en Vaderland, iedere dag een goede daad te doen en de wetten van de horde te respecteren.

De leiding

Onverstoorbare Zeehond (takleider)

Voornaam: Sylvain
Naam: Pascal
Geboortedatum: 02/10/2002
E-mail: zeehond@gummarusolv.be
GSM: +32 470/76.24.68

Dromerige Staartmees

Voornaam: Laurens
Naam: Jooris
Geboortedatum: 02/09/1998
E-mail: staartmees@gummarusolv.be
GSM: +32 477/62.22.66

Zorgeloze Beo

Voornaam: Ilias
Naam: Aaouam
Geboortedatum: 31/01/2002
E-mail: beo@gummarusolv.be
GSM: +32 485/13.34.41

Bijdehandse Ara

Voornaam: Xander
Naam: Voet
Geboortedatum: 25/12/2002
E-mail: ara@gummarusolv.be
GSM: 

Krachtige Sperwer

Voornaam: Alex
Naam: Dong
Geboortedatum: 28/02/2002
E-mail: sperwer@gummarusolv.be
GSM: +32 489/06.72.74

Ongerijmde Kwikstaart

Voornaam: Viktor
Naam: Tollet
Geboortedatum: 12/01/2004
E-mail: kwikstaart.gum@gummarusolv.be
GSM: +32 492/17.53.87