Welpen

Bij de welpen zitten alle leden van het 3de, 4de en 5de studiejaar.

Moest je zoon niet aanwezig kunnen zijn op de vergadering dan is het altijd leuk als er op voorhand verwittigd wordt. Alle welpen leiding kan eenvoudig bereikt worden met één mailtje naar welpen@gummarusolv.be.

Een welp is moedig en houdt vol, Een welp volgt de oude wolf.

De Wet
Op mijn erewoord beloof ik mijn best te doen tegenover God, Kerk en Vaderland, Iedere dag een goede daad te doen, En de wetten van de horde te respecteren.
De Belofte

De leiding

Schrandere Sagittarius (takleider)

Voornaam: Alexander
Naam: Janssens
Geboortedatum: 05/09/2000
E-mail: sagittarius@gummarusolv.be
GSM: +32 485/48.50.52

Ondeugende Oeïstiti

Voornaam: Jonas
Naam: Vermeylen
Geboortedatum: 15/08/2000
E-mail: oeistiti@gummarusolv.be
GSM: +32 479/64.76.03

Dromerige Staartmees

Voornaam: Laurens
Naam: Jooris
Geboortedatum: 02/09/1998
E-mail: staartmees@gummarusolv.be
GSM: +32 477/62.22.66

Rustige Cynomys

Voornaam: Kiano
Naam: Vanden Borre
Geboortedatum: 28/09/2000
E-mail: cynomys@gummarusolv.be
GSM: +32 486/23.03.01

Onverstoorbare Zeehond

Voornaam: Sylvain
Naam: Pascal
Geboortedatum: 02/10/2002
E-mail: zeehond@gummarusolv.be
GSM: +32 470/76.24.68

Zorgeloze Beo

Voornaam: Ilias
Naam: Aaouam
Geboortedatum: 31/01/2002
E-mail: beo@gummarusolv.be
GSM: +32 485/13.34.41